Apie mus

Spausdinti

Prekės reklamuojamos internetiniame kataloge www.techmarkt.lt yra gabenamos iš Vokietijos. 

Pirkimo sąlygos ir taisyklės

Spausdinti

Pirkti prekes iš internetinio katalogo www.techmarkt.lt patogu ir paprasta.

1.Jūs išsirenkate prekę

2.Skambinate telefonu +37060314777 arba susisiekiate el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (jei reikalinga ,-suteikiame papildoma informaciją apie prekę, taip pat aptariame pristatymo laiką ir sąlygas)

3.Pristatome prekę Jums patogiu laiku.

Tokio pirkimo proceso privalumai:

Prieš sumokėdami už prekę:

1.Jūs turite galimybę "gyvai" pamatyti prekę

2.Galite išbandyti prekę(jei tai įrenginys su benzininiu varikliu už užkūrimą imamas nedidelis papildomas mokestis už ekspluatacines medžiagas, tepalą ir benziną)Jei prekė su garantija,galimybė patikrinti prekę,-nesutekiama.

3.Jei esate nepatenkinti preke, galite jos nepirkti

 

Prekių pristatymo sąlygos

Spausdinti

 

Prekių pristatymas

Išsirinkite prekę internetiniame kataloge www.techmarkt.lt  ir mes Jums ją pristatysime į namus. Susisiekite su mumis meniu punkte "Kontaktai" nurodytais būdais, ir mes aptarsime prekių pristatymo sąlygas priimtinas asmeniškai Jums.

Pristatymo kainos

Jei užsakymo suma  nuo 10 € iki 50,€,- prekės visoje Lietuvoje pristatomos už 5,€ papildomą mokestį.

Jei užsakymo suma  nuo 51 € iki 100 € ,-prekės visoje Lietuvoje pristatomos už 8 € papildomą mokestį.

Jei užsakymo suma  nuo 101 € iki 300 € ,-prekės visoje Lietuvoje pristatomos už 10 € papildomą mokestį.

Jei užsakymo suma  nuo 300 € iki 600 €,-prekės visoje Lietuvoje pristatomos už 15 € papildomą mokestį.

Jei užsakymo suma  nuo 601 € prekės visoje Lietuvoje pristatomos nemokamai.

Pristatymo į Kuršių Neriją mokestis – 20 €.

Prekių atsiėmimas ir atsiskaitymo būdai.

Atsiskaitymas už prekes vykdomas grynais , prekės atidavimo vietoje.

 

 

Prekių garantijos

Spausdinti

 

Visoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios sąlygas ir terminus rasite prekių aprašymuose bei garantiniuose talonuose. Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos. Jeigu turėsite kokių nors problemų dėl prekių kokybės, rekomenduojame Jums kreiptis tiesiai į įgaliotuosius prekių aptarnavimo centrus, kurių kontaktinę informaciją Jūs rasite prekės garantiniame talone.
 
Norėdami išvengti nesusipratimų, primygtinai prašome Jūsų atidžiai perskaityti prekės eksploatavimo instrukciją, garantinių įsipareigojimų ir nemokamo serviso aptarnavimo sąlygas, taip pat patikrinti, ar teisingai užpildytas garantinis talonas.Garantinis talonas galioja tik tuomet, kai jame teisingai ir tiksliai nurodytas prekės modelis, gaminio serija, numeris, pardavimo data, yra uždėtas pardavėjo antspaudas su jo įgalioto asmens parašu ir Jūsų parašas.
 
Pateikdami prekę garantiniam remontui, būtinai pateikite prekės pirkimo dokumentus ir prekės garantinį taloną. Garantijos galiojimo metu garantinis remontas atliekamas nemokamai.
 
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.
 
Norint aukščiau nurodytais atvejais grąžinti prekę mums atgal (išskyrus garantinį aptarnavimą), reikia informuoti mus skyriuje „Kontaktai“ nurodytais susisiekimo būdais.
 
Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
 
Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.
 
Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 

1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje. 
2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta. 
3. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta. 
5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas).

Pirkimas telefonu

Spausdinti

Lengviausias pirkimo būdas:

  • Pats paprasčiausias ir greičiausias būdas pirkti - užsakymas telefonu:  paskambinus tereikės pasakyti išsirinktas prekes, pristatymo adresą, vardą pavardę ir kontaktinį telefono numerį. Visa kita mes atliksime už Jus!

          Užsakymai priimami telefonu: +37060314777

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas